Media

Media: współpraca, reklama i wykorzystanie naszej marki

Witamy w zakładce "Media" Akademii Cukierniczej. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, reklamą lub wykorzystaniem naszej marki w Internecie, poniżej znajdziecie informacje, które pomogą Wam skierować zapytania oraz skorzystać z naszej identyfikacji wizualnej.

Współpraca i Reklama:

Dla Partnerów Biznesowych:

Jeśli jesteście firmą związaną z branżą cukierniczą, producentem wysokiej jakości produktów cukierniczych lub dostawcą usług z nią związanymi, zapraszamy do rozważenia współpracy z Akademią Cukierniczą. Jesteśmy otwarci na partnerstwa, które wspierają rozwój branży i promują wartości rzemiosła cukierniczego. Skontaktujcie się z nami, a chętnie omówimy możliwości współpracy.

Przejdź do zakładki Kontakt

Reklama na Naszej Stronie:

Jeśli chcecie dotrzeć do pasjonatów cukiernictwa i osób zainteresowanych branżą, oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na naszej stronie. Dzięki temu możecie promować swoje produkty lub usługi wśród specjalistów oraz entuzjastów cukiernictwa. Skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji reklamowych.

Przejdź do zakładki Kontakt

Wykorzystanie Naszej Identyfikacji Wizualnej:

Dla Mediów i Partnerów Online:

Chcielibyśmy, aby wykorzystywanie naszej marki w Internecie było zgodne z naszym wizerunkiem i wartościami. Jeśli jesteście mediem, blogiem cukierniczym, influencerem lub partnerem online i chcecie wykorzystać naszą identyfikację wizualną, prosimy o kontakt. Udostępnimy Wam niezbędne materiały graficzne i udzielimy informacji dotyczących poprawnego użycia naszego logo oraz innych elementów marki.

Brand book - pobierz tutaj - klik

Zapytania dotyczące Marki:

Jeśli macie pytania dotyczące naszej marki, chcielibyście uzyskać informacje prasowe lub potrzebujecie materiałów do artykułów, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Skontaktujcie się z nami, a z przyjemnością udzielimy Wam odpowiedzi na Wasze pytania.

Przejdź do zakładki Kontakt

Kontakt:

W sprawie współpracy, reklamy oraz wykorzystania naszej marki prosimy o kontakt mailowy pod adresem: hej@akademia-cukiernika.pl można także skorzystać z formularza kontaktowego

Dziękujemy za zainteresowanie Akademią Cukierniczą i liczymy na owocną współpracę!

Dodano dnia: 2023-12-01 przez Patryk z Akademii
Tagi:
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt chroniony. Zakaz kopiowania.